Działamy na rynku instalacji elektrycznych od 2010 roku. Jako prężnie rozwijająca się firma ciągle dążymy do rozszerzania naszej oferty o innowacje technologiczne branży elektrycznej. Wykonujemy instalacje elektryczną wewnątrz i na zewnątrz budynków. Każdy rodzaj instalacji niskoprądowej od alarmowej sygnalizacji pożaru po monitoring i kontrolę dostępu. Podążamy także za nowymi technologiami takimi jak odnawialne źródła energii zwane FOTOWOLTAIKĄ czy systemy zarządzające wszelkimi instalacjami w budynku tzw. „inteligentne domy”.

   W czasie realizacji zleceń nie ograniczamy się tylko do wykonawstwa. Zawsze służymy pomocą i doradztwem na najwyższym poziomie. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem z zakresu zarówno wykonawstwa jak i projektu szybko go rozwiązujemy, żeby dotrzymać ustalonego terminu. Od kilku lat zajmujemy się projektowaniem oraz wykonawstwem instalacji fotowoltaicznych zarówno dla gmin w ramach programu ograniczania niskiej emisji jak i dla odbiorców prywatnych. Zgodnie z naszym mottem wdrażania innowacji podjęliśmy się dla naszego Klienta budowy najnowocześniejszej sieci komputerowej LAN kat.7

     Głównymi odbiorcami naszych usług są:

  • Urzędy Miasta, Gminy, Starostwa
  • Teatry, Kina
  • Palmiarnia
  • Instytucje kulturalne, tj. Zamek Książ Sp. z o.o., Muzea
  • Generalni wykonawcy działający na terenie Wałbrzycha i Dolnego Śląska
  • Klienci indywidualni

     Nasza firma to także zatrudnieni ludzie, wykwalifikowani i kompetentni, którzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia z zakresu eksploatacji i dozoru sieci elektrycznych, uprawnienia do montażu systemów fotowoltaicznych, instalacji i konfiguracji urządzeń inteligentnego domu. Posiadamy certyfikat na instalację i testowanie okablowania strukturalnego kat.7 oraz światłowodowej.

     Plany na przyszłość to przede wszystkim działania proekologiczne, wejście w rozwój struktury elektro mobilności w ramach programów zmniejszających emisję CO2.

Kontakt
RED MEN TEAM Marcin Rudziński
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Wrocławska 141
58-306 Wałbrzych
NIP:8863020343, REGON:521268009
KRS: 0000953691
e-mail: TEAM@red-men.pl
biuro: tel. +48 535 042 442
biuro czynne w godz. 7:00-15:00